Paskola internetu

Pasirinkite paskola internetu su mažiausiomis mėnesio įmokomis. Taupykite savo pinigus.

Ką reikėtų žinoti prieš imant paskolą internetu?

Pasirinkite paskola internetu su mažiausiomis mėnesio įmokomis. Taupykite savo pinigus. Paskolą reikia imti atsakingai, todėl reikėtų šia paslauga naudotis tik jeigu būtina – ištikus tam tikrai krizei, atsiradus netikėtoms sveikatos problemoms ar prireikus svarbių didelių pirkinių (investicijų į verslą, skalbimo mašinos, remonto užliejus). Prieš registruojantis sistemoje ir imant paskolą, reikėtų sau atsakyti į kelis klausimus:

Kokios sumos greitosios paskolos internetu Jums prireiks piniginiams poreikiams patenkinti? Didžiausia galima suma yra 15000 eurų, tačiau kredito limitas gali skirtis atsižvelgiant į individualias klientų galimybes.
Per kiek laiko sugebėsite grąžinti gautą paskolą? Į šį klausimą padės atsakyti paskolos skaičiuoklė. Slinkdami matuoklius pagal norimą sumą ir grąžinimo terminus galėsite matyti būtinus kasmėnesinius įnašus. Pasirinkite tokį grąžinimo laikotarpį, kad kiekvieną mėnesį galėtumėte sumokėti reikiamą sumą.
Ar esate mokus ir atsakingas? Greitosios paskolos internetu suteikiamos tik mokiems ir atsakingiems klientams, kurie turi nuolatines pajamas ir atėjus nustatytam terminui galės grąžinti pasiskolintą sumą bei priskaičiuotas palūkanas. Mokumas patikrinamas prieš teikiant paskolą: ji neišduodama jau įsiskolinusiems ar pajamų neturintiems asmenims.
Ar esate pilnametis? Paskolos teikiamos tik Lietuvoje gyvenantiems 18–70 metų asmenims, turintiems Lietuvoje veikiančio banko sąskaitą, el. pašto adresą ir telefono numerį.